38. tanév, szorgalmi időszak
Légy üdvözölve, kedves Látogató!
HírekFórumRegisztrációAz Iskoláról
Fórum Navigátor

Ki Online?
Bagolykő Mágustanoda FórumBogolyfalvaA falu határa
Csónakház - Alicia Sara Sjölander hozzászólásai (8 darab)

Oldalak: [1] Le | Téma száljai | Témaleírás
Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 16:34 | Link

××× Ethan

Biztos voltam benne, hogy fel fog ültetni, és mint valami kis rakás szerencsétlenség fogok állni az iskola kapujában hiábavalóan, de Ethan valóban eljött a megbeszélt időben, és együtt mentünk le a faluba. Ami nem is igazán falu, sokkal inkább község, vagy város, csak a neve miatt hivatkozik így rá mindenki.
Megkerestük az édességboltot, és körbenéztünk mi merre van nagyjából a vendéglátó negyedben, és milyen boltok nyílnak a Fő utczára, aztán jól megpakolt papírzacskókkal visszaindultunk a suliba. Közben persze beszélgettünk, én pedig minden tudásom latba vetve igyekeztem nem orra esni semmiben. Egyszer nekimentem majdnem egy lámpaoszlopnak, de még időben megtorpantam és kitaláltam, hogy ez a lökött elém ugrott. Nem tudom, a srác bevette-e, elvégre nem mindenhol vannak szeszélyes lámpák.
A tó felé jöttünk vissza is, addigra már bőven sikerült az iskolákat kidumálni, ahonnét jöttünk, és most a jelenlegi van terítéken éppen. Észre se veszem, hogy letérünk az útról és rossz oldalról próbáljuk megkerülni a vizet.
- Nekem bejön ez a kastély am. Nem olyan cicomás, mint a svéd, de a tornyai magasak. Szeretem a magas tornyokat, erre kuksolhatok az alagsorban... Jé, nézd, ez micsoda? - mutatok az aranyos kis viskóra vagy mi az. Nem látom jól ugye, csak formára házikónak tűnik.
Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 17:21 | Link

××× Ethan

Még mindig nagyon remélem, hogy sikerült elég meggyőzően bólogatnom kérdésére, miután kis híján közelebbi ismeretséget kötöttem a villanypóznával, ugyanis nem szeretném, ha megtudná, hogy szemüveges vagyok egyébként, csak nem vettem fel. Pedig elég sok mindenről lemaradok így, mert meg kell álljam például azt is, hogy két centiről olvasgassak el dolgokat. Már kipróbáltam, eléggé árulkodó jel.
- Nekem mondjuk amúgy is eléggé fehér a bőröm... jár a hajjal - bökök kobakomra nem túl elégedetten sorsommal, mert ha még legalább csini szöszi lennék, mint Nessie, akkor talán a szemüveg se rontana annyit a helyzeten.
Közeledve a part menti kis valamihez már jobban hunyorítok, hátha ki tudok venni rajta egy mentőövet, esetleg egy táblát, ami a funkcióját ismertetné, de semmi.
- Halőrök - ismétlem a szót, természetesen a fordító varázslatnak hála egész viccesen hangzik. - Ebben a tóban raboskodnak a leeeegelvetemültebb halacskák - aprót röffentve nevetek, de aztán számra csapom kezem, hát mennyire ciki már! A vicc is, de ez a nevetés..! Basztikuli, Lissi!
Nem nézek be a házikóba, amúgy se lenne értelme, inkább gyorsan leteszem magam Ethan mellé, és fülig vörösen valami édesség után kezdek én is kutatni a zacsiban.
Utoljára módosította:Alicia Sara Sjölander, 2024. október 13. 17:24 Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 18:13 | Link

××× Ethan

Helyeslően bólogatok, bár túl sok napfényt azért köszönöm, nem kérek, mert akkor meg rákvörös leszek. Igaz, úgy legalább nem látszana, mikor fülig pirulok szégyenemben.
- Neem, csak kiszaladt, na! - lököm meg két kézzel a gúnyolódó srácot, aminek persze túl sok hatása nincs, mivel nagyobb nálam. Mintha az oszlopot akartam volna félrelökni, amivel majdnem összekoccoltam.
Lehet nem gondolja komolyan, mégiscsak itt ül velem, és közönsége sincs, mint általában azoknak szokott, akik előszeretettel bántanak, de berögződéseim vannak az ilyen reakciókra, és amúgy sem ismerem még. Nem értem azt se, utána meg miért mondja, hogy cuki volt. Mert hát nyilván nem volt az..!
- Te most.. engem nézel? - sandítok rá, könyékig a zacskóban.
Aztán mire kapcsolok, már valami illatos édes süti van a szám előtt, majd benne. Leharapok belőle, ügyetlenül morzsálva mindenfelé, és még számat is törölgethetem utána.
- Mmmhh.. fidom! - nyammogom, és amint eltűnik a falat a pocakom irányába, már felelni is tudok kérdésére: - Odahaza Yule bált tartunk, meg úgy tudom, a Roxforban is szokás. Az nagyon szép szokott lenni! Remélem itt sem csak pár fagyöngyöt akasztanak ki.
Nagyon szeretem az ünnepeket, a díszeket, a fényeket, melyek a téli hónapokban az otthonokba, utcákra, intézményekbe költöznek.
Gyorsan megtörölgetem számat a mutatott irányban, remélve, hogy most már sikerül teljesen sütimentesíteni. Kezembe egy hosszúkás nyalóka téved, de arra most nem vágyom, szóval vissza is ejtem a zacskóba.
Utoljára módosította:Alicia Sara Sjölander, 2024. október 13. 18:15 Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 19:04 | Link

××× Ethan

Tök kínos ez a helyzet, és még csak nem is látom az arcát, hogy megállapítsam, a bolondját járatja-e velem vagy sem. A kérdésemre se válaszol, talán tök hülye vagyok, és nem is engem néz, csak elnéz mellettem, most meg nem érti, mit kérdezek ilyeneket. Totál beégetem magam, ennyit a nagyszerű terveimről, hogy barátokat találok majd itt, meg talán egy aranyos fiút is...
- Aham, szerintem is jó - erősítem meg, de az utalást nem veszem észre szavai mögött.
Nyilván úgy érti, hogy majd ő külön, vagy másokkal, esetleg egy neki tetsző lánnyal jön újra el. Nem tudtam igazán körülnézni, mivel a falnivalók kötöttek le, de hangulatos helynek tűnt, akár randi helyszínnek is tökéletes.
- Az ilyen táncos dolog. Nem tudom pontosan, mert még sosem hívtak el rá, de... szép. Úgy tudom - sóhajtok. Az ünnepbe és a hagyományainkba nem akarok belemenni, úgyis csak untatnám vele.
Értetlenül pislogok felé, nem tudva, mire céloz, és rázom is a fejem, míg ő nevet. Dallamos kis nevetése van, mosolygásra késztet, ami amúgy sem baj, legalább nem tűnik úgy, mintha nem érteném a vicces dolgot, amit mondott. Mert azt mondott, nem? Vagy bekrepált a fordítógyűrűm?
Töprengésemből azzal szakít ki, hogy váratlanul közelebb hajol, és szám szélét érinti hüvelyujjával. Sóbálvánnyá merevedek és nagy szemeket meresztve bámulom arcát, amit végre ilyen közelről már tisztán látok, és Odin szerelmére, hát ez a srác rohadt helyes! Ne már, mit csinál ilyen közel hozzám!?
- H-ho-hogy mi-mi? - dadogok kétségbeesetten, kékjeimet mereven övéin tartva. Nem, nem nézek máshova, kizárt dolog! - I-igen, a fa-fagyöngy alatt aha, igen, de.. mármint..! Ezt most miért..?
Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 19:33 | Link

××× Ethan

Meghökkenve pislogok kettőt, de aztán megint csak elhessegetem a dolgot azzal, hogy ez a srác valamit egész biztos lódít már megint. Vagy azt, hogy bírja a táncos mulatozást, vagy azt, hogy eddig csak egyedül ment el rá.
- A fiúknak szokás a lányokat elhívni általában - makogok közben még, de persze ez tényleg csak egy általánosítás, amolyan hagyomány, amit sokan felrúgnak ma már az egyenlőség nevében, és igazából én is szívesen elhívtam volna már valakit, ha nem lennék biztos benne, hogy elutasít. Arra viszont cseppet se vágyom, akkor inkább ülök egyedül a fagyöngy alatt.
Most azonban nem egyedül melegítem a padot, viszont egy fia növény sincs a fejünk fölé akasztva, Ethan mégis úgy hajol közel hozzám, mintha meg akarna... neeem! Ugyan már, Lissi, ne légy ilyen együgyű! Az kizárt dolog! Miért akarna...?
- Mics... - kezdenék bele a kérdésbe, ám megelőz a válasszal, és simán lesmárol.
Nem szájrapuszit kapok, amit már a kezemen elgyakoroltam sokszor, hanem a nyelvét átdugva csókol szájon, én pedig meglepetten nyögök bele a szájába, és kezdek el hátrafelé dőlni ültemben. Meg is kell kapaszkodjak a nyakában, különben lefordulnék a székről.
A fagyöngy alatt szokás, igen, de nem, még nem csináltam sose. Azt hiszem, így kellett volna megfogalmazzam a válaszom.
Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 20:13 | Link

××× Ethan

Éreztem én, hogy megéri vakon botorkálnom pár napot, és máris lesz valami! Persze először csak barátokban reménykedtem, akik nem azt veszik észre először rajtam, hogy két befőttesüveg vastagságú lencsén keresztül pislogok ki a világba. Erre belefutok egy tök helyes srácba és megcsókol! Csípjetek meg, álmodom!
Persze nagyon nem így képzeltem ezt el, az első alkalmat, és jobb lett volna biztos, ha előbb randizni hív, meg aztán egy újabbra, kapok virágot vagy csokit.. báár.. végül is ez beillik randinak, és édességet is kaptam. Jó, azt magamnak vettem, de akkor is van. Ő mutatta meg, hol szerezzem be, szóval az úgy már majdnem olyan, mintha tőle lenne, nem?
Meg amúgy se az ajándék számít, azzal úgyis csak megvásárolni akarják az emberek egymás szeretetét. Viszont Ethan valami érthetetlen okból velem van itt, és bár összerezzenek, ahogy combomon végigsimít, nem ugrok el tőle, igaz, nagyon nem is tudnék hova. Esetleg neki a korlátnak, át rajta, le a földre. Biztos jól néznék ki.
- M-miért..? Te szeretnéd? - pislogok rá. - Egyáltalán miért.. csináltad? - nevetek összezavarodva.
Olyan kedvesnek tűnik, figyelmesnek, hogy megkérdezi, akarom-e folytatni, és eszemben sincs bevallani neki, hogy ez volt az első alkalmam, még kinevetne, vagy azt gondolná, ilyen béna kislánnyal mégse érdemes randiznia.
Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 20:44 | Link

××× Ethan

Hitetlenkedve csóválom a fejem és prüszkölve nevetek. Nem, ilyen tuti nincs! Valami bolondgombát evett, esetleg szerelmi bájitalt itattak vele a hülye haverjai, nem létezik, hogy éppen én tetszek neki! Szeretném elhinni, nagyon is, rettenetesen, de csak rázom a fejem.
- Te tényleg szopatsz! - ismétlem a tegnapit, de ezúttal nevetve, teljes kislányos zavaromban.
Mire mukkanhatnék egy újabbat, az ölébe húz, én pedig a nyakába kapaszkodom, és ezúttal már megpróbálom viszonozni is a csókot. Behunyom a szemem is, mert távolra rosszul látok, de ilyen baromira közelre is, valahol félúton kellett volna megállnia. Vagy... végül is jó így.
Bele is feledkezem kicsit a csókolózásba, és csak kissé késve fogom fel, hogy Ethan keze meg vészesen kúszik fel a lábamon. Odakapok, miközben kénytelen-kelletlen elszakadok ajkaitól, és felhúzom derekamra piszkos kis mancsát.
Rápillantok a házikóra, és az ajkamba harapok.
- Ne-nekem tetszik itt... kint - dadogok picit, és félrenézek szégyenlősen. - Amúgy se szabad oda bemenni szerintem.
Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Alicia Sara Sjölander
Diák Rellon (H), Harmadikos diák


még kisebb Sjöli | Lissi
online
RPG hsz: 83
Összes hsz: 93
Írta: 2024. október 13. 21:38 | Link

××× Ethan

Túl szép ez, hogy igaz legyen, győzködöm magam folyamatosan, mert hát eddig csak elutasítással találkoztam, vagy nem túl pozitív figyelemmel, ez a kedvesség nagyon új, és nagyon jól esik. Ha picit el is kezd tolakodóvá válni. De csak ösztönösen mozdulok, és állítom meg kezét, ami olyan helyre készült, ahová csak én nyúlkálok, meg talán még kiskoromban anyukám.
- Nem félek, nem vagy ijesztő - rázom meg a fejem, de persze hatalmas kamu, be vagyok tőle tojva, mint felhizlalt pulyka a novembertől.
Elnyílnak ajkaim a döbbenettől, ami kissé késve ér utol szavaira, mikor már helyeselni kezdenék, hogy igen, a csók nagyon tetszett.
Bizsergek, mintha mentossal és kólával lennék feltöltve, és hirtelen úgy érzem, muszáj kipattannom az öléből, mert túlontúl közel vannak egymáshoz a.. dolgaink.
- Me-menjünk, igen, jó, az jó lesz, igen - hadarom, és el is indulok, kis híján orra esve a lépcsőn jövet. Aztán meg szinte kocogok a rossz irányba.
Utoljára módosította:Alicia Sara Sjölander, 2024. október 13. 21:43 Szál megtekintése


“Delad glädje är dubbel glädje; delad sorg är halverad sorg.”  

Csónakház - Alicia Sara Sjölander hozzászólásai (8 darab)

Oldalak: [1] Fel | Téma száljai
Bagolykő Mágustanoda FórumBogolyfalvaA falu határa