38. tanév, tanulmányi szünet
Légy üdvözölve, kedves Látogató!
HírekFórumRegisztrációAz Iskoláról
Fórum Navigátor

Ki Online?
Hírek:
Kedves Fórumozók!

Kérünk Titeket, hogy ellenőrizzétek karaktereitek státuszát, különös tekintettel a karanténosaitokra, és kérjétek ki azokat a karaktereket, akikkel vannak terveitek!
Március végén esedékes az első inaktívlista ellenőrzés az új szabálymódosítás szerint. Ha eltelt a három hónap és marad karakteretek karanténban, ezt követően Emlékkarakteri státuszt kap és egy rövid kérvény benyújtásával fogjátok tudni ismét aktívvá kérni.
Bagolykő Mágustanoda FórumA kastélyt körülvevő vidék
Rét - Császár Mátyás hozzászólásai (13 darab)

Oldalak: [1] Le | Téma száljai | Témaleírás
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. július 20. 10:20 | Link

Vanya - Medencézünk

A könyvtárban nem sok mindent találtunk még a barlangról, így a kutatást a nagy melegre való tekintettel felfüggesztettük és helyette kijöttünk, hogy medencézzünk. Persze előbb átöltöztünk, megfelelő ruhába. Én egy fekete fürdőnadrágot választottam - csak semmi fecske -, és mire Vanya odaért már be is vizeztem magam, kétszer. Eléggé süt a nap, de nyáron ezt kell csinálnia.
- Be kell kenni a hátad? - köszönés helyett kérdezek, olyat, amit a mugli filmekben is szoktak kérdezni. Persze nekem nincsenek olyan gondolataim, vagyis vannak, de nem annyira részletesek. Vanya szép lány. A szép lányok pedig vonzzák a fiúk tekintetét. - Szeretsz csúszdázni? - érdeklődöm elpillantva a medencék felé. Ő a lány, hagyom, hogy ő válasszon, de azért próbálom kitalálni, hogy mit szerethet Vanya.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. augusztus 4. 16:49 | Link

Ványa

Az lehet, hogy ő komolyan mondja, én viszont érzem, ahogy a füleim felforrósodnak, és próbálom csukva tartani a számat, hogy ne legyen olyan kínosan nevetgélős hangom. A lányok lesznek egy nap a vesztem okozói.
- Hol kenjelek be? - kérdezem komolyságot erőltetve magamra, hogy lássa, olyan fiú vagyok, aki nem csak hülyéskedni tud. Nem könnyű, mert én erről vagyok ismert, de ha nagyon muszáj, akkor megpróbálom megcselekedni, amit meg kell. Templomból például még nem küldtek ki, de óráról szerintem már minden tanárom. Ezeknek az eseteknek a felében ugyan Miklósnak hívtak, de mivel ő is hasonlóan "jó", így végül is, a büntetéseim és szidalmazásaim száma megegyezik azzal, mintha mindent Mátyás néven kaptam volna.
- Jól áll az, amikor alkalomhoz illően öltözködsz. - fejtem ki a véleményem így, hogy nem tud éppen rám nézni, mert a háta mögött vagyok, és próbálok olyan laza lenni, mintha nem gondolkoztam volna ezen legalább két percet, hogy mit mondjak és kimondjam-e.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. augusztus 8. 13:49 | Link

Vanya

Egy jó fél percig csak állok nézve őt, mert én perpill mindenhol elérem, de nem biztos, hogy a mindenholt úgy értette, hogy mindenhol. Ez a baj a nőkkel. Ha egyértelműek, akkor sem egyértelműek. Ez így nem könnyű. De azért biccentek egy határozottat a fejemmel, hogy lássa, felfogtam a szavait és most éppen nem csak csorgatom a nyálam és nem pörög az agyam. Anya szerint olyat majd csak házasság után csinálhatunk. Addig nem szabad eltunyulni. A kezemben tartott flakont kicsit megrázom, aztán kisebb adagokat veszek ki, mindig csak annyit, amennyit éppen elkenek a testén. A nyakánál kezdem, aztán fokozatosan haladok lefelé. Hé, ez legális lánytapogatás! Szerintem ki kéne ide állnom, és kiírni, hogy mindenkit bekenek naptejjel. Önzetlenül persze.
- Nekem teljesen jó a farmer és póló kombó. De arra figyelni szoktam, hogy lilát zölddel sose vegyek fel. - szerintem az olyan lányokat, mint Vanya az ilyen mondatokkal lehet a sírba kergetni. - Jó, igazából a zoknimra is figyelek. Mindig passzol a pólómhoz. És ha színházba kell menni, akkor is fel tudok öltözni. - guggolok le mögé, hogy a combjaiba is beledörzsöljem a krémet.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. augusztus 12. 16:02 | Link

Vanya

- Beh, de praktikus darab. Mindenhez passzol, ha foltos lesz, azt hiszik, hogy eleve olyan. Minél kopotabb a farmerod, annál menőbb vagy. - vigyorodom el szélesen, olyan szélesen, hogy a szám szinte lecsúszik a fejemről kétoldalt. Nem zavar, én szeretem a farmert. A talár alá persze az iskolai egyenruhához illeszkedő fekete nadrágot veszem fel, anya minden év elején varrat nekünk néhány extra darabot, mert esélyesen nagyon könnyen tönkremennek, de azon túl, tökéletes a farmer. - Nem. Nincs bajom a V nyakkal, de inkább színes pólókat szeretek. A fehér gyorsan koszolódik. A kedvenc pólóm amúgy is a piros Vetteles, szóval nem talált. - fehér pólóm szerintem nincs is, elképzelni sem lehet, hogy lenne, mert azok egy nap alatt akkor is átszíneződnek ezer színűre, ha csak ülök. - na, ez kész. Ilyenkor várni szoktál, vagy mehetsz a vízbe? - kérdezem, mert részemről már nagyon ott van a mehetnék, de nem akarok bunkó lenni vele.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. augusztus 28. 20:02 | Link

Vanya

- Király. - örülök, hogy nem kell most órákig kint lenni, hanem mehetünk a vízbe. Mondjuk nem értem a naptej működését, de csomó sok ember használja, szóval gondolom hasznos. Nekem meg jó a bőröm, vagy jó kis bőrrákom lesz. Még nem tudom. De tizenhat vagyok, a testem sokszor irányíthatatlan, a vizsgák nehezednek, így annyi minden miatt aggódom, hogy ez a kis rák már igazán semmi. Persze, mert még nem vagyok benne.
- Aha, menő volt. Az ott, ha beleszállsz, sóhajtozni kezd. Nem bírja a lányokat. A lila tök relaxba hoz, a sárga örvénylik meg kuncog, a piros nem ajánlott annak, aki nem tud úszni, mert random süllyed vagy mi, az a narancs meg para, mert nem csinál semmit. De ha mindegyiknek van képessége, akkor gondoljuk, hogy neki is. - de senki se jött még rá, és senki se olyan bátor, hogy próbálkozzon. - Melyik jön be? - érdeklődöm.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. szeptember 15. 15:04 | Link

Vanya

Nem húzom el a számat, de azért egy kicsit csalódott vagyok, hogy nem vállal be egy vadabbat, bár lehet, hogy neki van igaza és talán nem kellene rögtön vadulni. Ja, a lányok elég okosak szoktak lenni, csak nem szabad hangoztatni, mert akkor úgy járunk, mint apu, és pikk pakk elveszünk egy lányt feleségül és onnantól mindig neki lesz igaza. Én még nem szeretnék ilyen ijesztő dolgokat csinálni. Nagyon is jó lesz az a sárga medence.
- Nem, nyugi. Megígérték, hogy a diákszám nem változik csak azért, mert trükkösek a medencék. - húzódik a szám széles vigyorra, hiszen bármennyire is csábító azt mondani, hogy innen csak a legjobbak kerülnek vissza az iskolapadba, azért mégsem lehet ilyennek viccelni, nehogy a végén eltiltsanak minket a medencéktől.  
- Segítsek?- nyújtom felé a kezem, hogy ha szeretné, akkor segítek beszállni neki a medencébe, és nem kell félnie, hogy megcsúszik. Én amúgy is olyan fiú vagyok, aki nem akarja a másikat bántani, azt meghagyom a vicceskedőknek, akik szerint az vicces, hogy valaki megbízik bennük, ők meg átverik.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. szeptember 24. 14:01 | Link

Vanya

- Szerintem veszélyes lenne. A szüleim élből kettőt kaptak belőlem és nem mindig élvezik, pedig nem vagyunk annyira rosszak. - természetesen az annyira szót némiképp megnyomom, hogy érezze, azért a jótól is messze vagyunk. Szegény szüleink, nem szeretnék a helyükben lenni, amikor kapnak egy-két levelet a sulitól. De legalább elég egy szett ruha, mert úgyis ugyanolyan az ízlésünk Mikivel. Nem, nincs csak egy szettünk, mert anya mindig frászt kap, amikor ezt mondjuk, de a szekrényünk közös, így legalább minden megvan egy helyen.
Besegítem, aztán bemászok mellé én is vigyorogva, hiszen azért látom én, hogy közeledik felém. Ez még akár lehet jó jel is. Lehet, hogy bejövök neki? Vanya elég szép lány, azt hinné az ember fia, hogy neki olyan macsósabb alkatok fekszenek, de hátha mégis az örökifjúk, mint amilyen én is vagyok. Persze nem elég csak vigyorogni, én is tudom, pörgetem az agyam, hogy mit mondhatnék neki.
- Látod, életben maradtunk. - szólalok meg végül lazán, hogy aztán lesüllyedjek a víz alá. Teljesen vizes leszek, és amikor újra felbukkanok, kicsit kirázom a hajamból meg a fülemből a vizet. - Nagyon jó a víz, kár, hogy hamarosan el kell csomagolni, de örülök, hogy eljöttünk.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. október 1. 13:27 | Link

Vanya

- Létezik olyan, hogy jó fiúvibe, ami nem egy pattanásos kockasrácot mutat a lelki szemeid előtt? - nem igazán vannak pattanásaim, de csak azért, mert anya olyan skincare őrületben van, hogy azt elmondani se merem. A hétvégéimből pár óra abból áll, hogy mindenfélét felken a fejemre, és olyan lesz ettől az arcom, mint a babapopsi. Miki szerencsésebb ilyen téren, neki jobb a bőre, de azért van, hogy ő sem ússza meg.
- Olyan meleg van! - ellenkezem nevetve, mert nem leszek áldozat, de sejtem, hogy ezért fogdos. Jól esik, nyugodtan maradhat így a keze, bírom az érintését. - Ígérem fent maradok és élvezem a társaságodat a felszínen. - húzom olyan szélesre a számat, hogy már majdnem a fülemig ér. - Szerintem mi nagyon király suliba járunk. A muglik tuti unatkoznak. - lazán a medence szélére teszem a kezem, és úgy, hogy Vanya ne lássa, megcsikálom a medence szélét, amitől a gumi megborzong és kuncog megint. Hivatalosan is a sárga lesz a kedvenc medencém.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. október 5. 16:42 | Link

Vanya

- Szeretek játszani. Társasozni is, számítógépes játékokkal is. - rántok egyet a vállamon, mert szerintem ez a kockaság. Lepillantok a hasamra, ami tényleg nem kockás. Behúzom, úgy se, kiengedem, úgy se. - Majd jövőre. Akkor tizenhét leszek, nekiállok erősebben kondizni. - amúgy is kellene, mert a kviddics miatt csak a kezeim erősek, de az edző szerint rá kéne állnom, hogy a testem többi részét is fejlesszem. Neki csak bólogattam, de ha Vanya is azt mondja, akkor mindenképpen el kell majd járnom tényleg kondiba.
Elkapom a derekát, ahogy mozdul és elkapja a nyakam, és kicsit visszahúzva a lábaimra ültetem. Nem olyan szorosan, mint a lány-fiú párosok, akik járnak is, de annyira, hogy még stabilan tudjam tartani és jól érezze magát. - Lehet, hogy azt hiszi, egy pár vagyunk és mindjárt smárolni fogunk. Tudod a medencék is lehetnek romantikusak.- meg rosszalkodók is, ezért gyorsan hozzátezem. - Vagy beleszeretett egyikünkbe és most éppen szétválasztana minket. -  de nem fog neki sikerülni, mert ha Vanya-t elsodorja, megyek vele. - Miért váltottál ilyen sokszor sulit? Nem tűnsz olyannak, akit kicsapnak.
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. október 6. 15:02 | Link

Vanya

- Akkor játszhatnánk valamikor együtt. - tudtam én, hogy jó barátok leszünk Vanyaval, hiszen ő pontosan tudja, hogy mi az, ami engem felpörget. Eljött velem kincset keresni, most pedig benne lenne a játékban is. Figyelem a mozdulatát, ahogy hátrasimítja a hajam, és megbizserek tőle a fejbőröm. Bárcsak csinálná még, mert ez nagyon is kellemes volt. Felpillantok rá, kiskutya szemeket meresztve, ami anyánál hatásos szokott lenni, de úgy tűnik, nála nem az. - Megértem a tárgyakat. - nem csoda, hogy beléjük szeret, ahogy így hajat birizgál és amilyen szép lány és nyitott, szeret játszani is, én is egyre inkább kezdem azt érezni, hogy nem csak a barátomnak kellene lennie.
- Csak úgy elment? - kérdezem csodálkozva, mert nekem a testvérem ilyet nem csinálna. Ha Miki menni akar, csomagolok és megyek vele, és ha én döntök így, akkor meg ő jön velem. Ez tökre le van zsírozva már vagy tíz éve, és tudjuk, hogy tartjuk magunkat hozzá.
- Mindig. - vajon tudja, hogy szoktam gyakorolni az egyik évfolyamtársunkkal? Semmi érzelem, ez csak gyakorlás, hogy ha mással kell, akkor már profik legyünk benne, és én szeretek smárolni, szóval tényleg bármikor megtenném. - És te?
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. október 16. 14:00 | Link

Vanya

- Azt szerintem senki sem. Csomó könyv meg film szól arról, hogy nem igazán jön be a főszereplőnek, ha nem ő dönthet. Meg tudom érteni. - átérezni nem, mert azért nekünk eléggé jó életünk van. Anya meg apa tök jó arcok és a minimális határt én természetesnek veszem, hiszen ők a felnőttek. Mi maximum papíron leszünk azok, hamarosan, de igazából én még szeretnék maximálisan gyerek maradni.
A kérdésére elmosolyodom, és szégyenlősen megvonom a vállam, majd felpillantok rá, miközben kicsit megmozdítom a lábam, hogy még közelebb csússzon a nedves felületen. Hálát adok annak, hogy igent mondtam a csókolózás gyakorlására, mert most, ahogy közelebb hajolok hozzá, teljesen magabiztos vagyok a dolgomban. A csókot lassan kezdem, mintha csak egy puszit adnék neki a szájára, de valójában ez csak egy apró teszt, hogy még mindig benne van-e. Ha igen, akkor fokozatosan mélyítem a csókot, miközben a hátát simítom a bal kezemmel, a jobbal pedig a hajába túrok. Szeretem az elnyújtott, lassú, egymást kiélvező csókokat, de nem vagyok domináló, szeretem, ha a másik is kedvére formálja a dolgot. Csak egyben vagyok tökéletesen biztos, hogy nem vagyok rossz benne. Így aztán kiélvezem addig, amíg csak hagyja, és utána lazán hátradőlve villantok egy oldalmosolyt. - Szerinted?
Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. november 3. 15:37 | Link

Vanya

- Kösz. - dőlök hátra a csók után magabiztosan. Tudom, hogy ez jól megy, mert akivel gyakorlok is nagyon meg van elégedve velem. Én is vele, igaz az egy teljesen érzelemmentes esemény, itt pedig azért volt minden: izgatottság, egy kis félelem, kíváncsiság, öröm és kicsit gyorsabb szívverés is. A lánnyal ellenben, akivel gyakorlok, nincs. Ő csak arra törekszik, hogy jobb legyen és mivel jól alakulnak a fiúval, aki miatt gyakorol, szerintem hamarosan véget is érnek a mi kis külön óráink. - Te sem panaszkodhatsz, mert nagyon ügyesen ráhangolódtál. Nem volt bénázás, sőt, ez egy tökéletes csók volt. - ami gáz, mert ha ez a tökéletes csók, akkor a filmek szerint ez az utolsó csók is. De nem szeretném, hogy az legyen Vanya szép lány, tetszik is, és ezért keresem is a társaságát, de ő ugyanakkor olyan lány is, aki kiemelkedik a tömegből, tehát esélyesen egy menő csávó nője lesz, és nem az enyém. Most még kicsik vagyunk, de jövőre ő tizenhat lesz, felkelti majd a fiúk érdeklődését, én pedig hiába leszek nagykorú, fejben azért még inkább alatta járok majd. De a filmekben is van olyan, hogy a jó csaj a középkategóriás fiút választja, szóval a bizakodásom marad, és rá is villantok egy mosolyt. - Attól még, hogy a nővéred elment, te itt maradsz a suli végéig? - ez a gondolat most jutott eszembe, végigvéve a tényeket, hogy lassan felnövünk. Vagyis ő, én szeretem a hülyegyerek státuszomat.
Utoljára módosította:Császár Mátyás, 2024. november 3. 15:37 Szál megtekintése
Császár Mátyás
Diák Eridon (H), Negyedikes diák


KisCsászár
offline
RPG hsz: 53
Összes hsz: 60
Írta: 2024. november 10. 09:35 | Link

Vanya

Elnevetem magam a kérdésnél, hogy miket gondolhatok róla. - Csupa jót és hízelgőt. - biztos voltam benne, hogy nem tapasztalatlan, egy ilyen szép és jó személyiségű lányt tuti, hogy mindenki szeretne megcsókolni, ő pedig hülye lenne, ha nem élne a lehetőséggel, hogy akit ő meg akar csókolni, az meg is csókolja. Hiszen itt vagyok én is, engem is szépen behálózott, ha azt vesszük. Hogy bánom-e? Kicsit sem, mert elégedett vagyok már csak azzal is, ha ennyi volt a mi közös ügyünk.
- Ezt vegyem kihívásnak? - kérdezem merészen, majd fordulok, ahogy kiszáll a vízből, és nézem, ahogy elhelyezkedik napozni. Én egyelőre nem szeretnék kiszállni a vízből, több okból sem, van ami látványos és van, ami kevésbé, így ahelyett, hogy követném őt, egy kis bámulást követően inkább a vízbe vetem magam, hogy ússzak még egy keveset, mielőtt vele vagy nélküle, de visszaindulnék én is.
Szál megtekintése
Rét - Császár Mátyás hozzászólásai (13 darab)

Oldalak: [1] Fel | Téma száljai
Bagolykő Mágustanoda FórumA kastélyt körülvevő vidék